با عرض سلام و وقت بخیر خدمت کاربران عزیز کوئیزی، با توجه به درخواست های کاربران در زمینه ارایه مجموعه کامل سوالات آیین نامه بر آن شدیم که تمام سوالات موجود در اینترنت که به قیمت های مختلف از ۶ هزار تومان تا ۲۵ هزار تومان به فروش میرسد ( تمام این سوالات از بسته نمونه سوالات ما متعلق به طاق دانش و drivi کپی برداری شده و البته ناقص هستند ) به همراه نمونه سوالات سایت و بیش از ۳۰ آزمون جدید و چند فایل هدیه شامل آموزش تست زنی به روش مهندسی معکوس، تکنیک های پاسخگویی به تست، مهارت تعویض دنده، روش های کاهش مصرف سوخت، نگهداری صحیح از خودرو، نکات امتحان شهری و … را به قیمت ناچیز تنها ۲ هزار تومان در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم تا مجبور نباشید برای دریافت آنها هزینه های زیادی بپردازید. با خرید این بسته آموزشی مطمئن خواهید بود هیچ سوال آزمونی خارج از این مجموعه + سوالات سایت طراحی نخواهد شد.

توجه: هیچ نمونه سوال اضافی بر این مجموعه در اینترنت وجود ندارد بنابراین پس از تهیه این مجموعه شما نیاز به هیچ مجموعه دیگری ندارید. ( به دلیل اینکه این بسته شامل تمام بسته های موجود در اینترنت است حجم آن ۲۵ مگابایت می باشد )

سری جدید سوالات فنی، امداد نجات از ۱۴ آذر ۹۵ به بسته سوالات اضافه گردید تعدادی از سوالات سری جدید در زیر نشان داده شده است.

خبر جدید اینکه تعدادی از سوالات که پاسخ آنها مشکل به صورت دقیق بررسی شده و اصلاح شد.

 

نمونه سوال آیین نامه جدید 1

نمونه سوال آیین نامه جدید 2
نمونه سوال آیین نامه جدید 3
 توجه نمایید که این مجموعه شامل تمامی نمونه سوالات موجود که در سایت ها به فروش می رسد می باشد