آزمون آنلاین متلب رایگان ( MATLAB ) - نمونه سوال آیین نامه ( رایگان )

ارسال شده توسط | شهریور ۰۵, ۱۳۹۴ | آزمون های MATLAB, آزمون های متفرقه | 2 نظر

آزمون آنلاین متلب رایگان ( MATLAB )

آزمون آنلاین متلب رایگان ( MATLAB )

آزمونی که هم اکنون برای شماه آماده کرده ایم اولین سری آزمون های متفرقه سایت می باشد که همت دوست عزیز جناب آقای صابری برای سایت تهیه شده است.این آزمون شامل ۳۰ سوال در سطح مقدماتی تا متوسطه متلب بوده و شما می توانید در انتهای آزمون پاسخ صحیح سوالات را مشاهده نمایید. ایشان به ما قول دادند حداقل دو سری ۳۰ سوالی دیگر برای سایت آماده نموده و ارسال نمایند که از همینجا از ایشان تشکر میکنیم.

سوالات موجود شامل سوالات در زمینه تعریف ها، شناخت متغیرها، کاربرد استخراج و حذف ماتریسی، چند جمله ای ها، مشتق و انتگرال و سایر کاربردهای متلب می باشد. با توجه به تعداد کم سوالات ( ۳۰ سوال ) قطعا بخشی از مباحث جا افتاده که در سری های بعدی پوشش داده خواهد شد. مثل همیشه این آزمون به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است از شما تقاضا داریم برای کمک به سایت و بهبود بازدهی سایت اولا نظرات خود را با ما در میان بگذارید و ثانیا با زدن دکمه ۱+g در سمت چپ همین صفحه ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. با تشکر از اینکه ما را انتخاب کردید.

منظور ما از نظر دادن این نیست که حتما از ما تعریف کنید نظر شما می تونه حاوی یه انتقاد باشه یا اینکه در مورد پاسخ یک سوال که از نظر شما اشتباه هست و باید اصلاح بشه پس فراموش نکنید نظر شما میتونه سایت رو بهتر کنه.

یک نکته دیگه رو هم خدمتتون عرض کنم اینکه در صورتی که تشخیص دادید سوالی اشتباه هست لطفا به ما اعلام کنید ولی این اعلام به صورت دادن شماره سوال نباشه، به این دلیل اینکه سوالات به صورت تصادفی چیده میشن و پیدا کردن سوال بعدا برای ما سخت هست پس برای اشاره به سوال بهترین راه این هست که متن سوال رو کپی بفرمایید و جوابی رو که فکر میکنید صحیح هست رو هم بفرمایید در این صورت ما میتونیم بیشتر تحقیق کنیم و جواب صحیح رو به گزینه ها اضافه کنیم. پیشاپیش از پشتیبانی شما متشکریم.

آزمون آنلاین رایگان MATLAB سری اول

آزمون آنلاین نرم افزار MATLAB ، این آزمون به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است از شما تقاضا داریم برای کمک به ما روی دکمه g+1 در سمت چپ کلیک نموده و ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. پیشاپیش از شما برای همکاری متشکریم با آرزوی موفقیت در این آزمون و آزمون اصلی

2 نظر تا کنون ارسال شده است

با ارسال نظر خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری را پر کنید.