آزمون آیین نامه ویرایش جدید - نمونه سوال آیین نامه ( رایگان )

ارسال شده توسط | فروردین ۱۹, ۱۳۹۶ | نمونه سوال آیین نامه | 2 نظر

آزمون آیین نامه ویرایش جدید

آزمون آیین نامه ویرایش جدید

سایت کوئیزی اولین سایت در زمینه آزمون آنلاین آیین نامه ( آزمون آیین نامه ویرایش جدید ) بوده و از اواخر سال ۸۵ به صورت مستمر تحت عنوان سایت طاق دانش فعالیت داشته است.

به دلیل افزایش تعداد کاربران و فشار بر سرورها بخش آزمون آنلاین آیین نامه به کوئیزی انتقال یافت.

از آن زمان تا کنون بیش از ۶ میلیون کاربر حدود ۶۰ میلیون بار آزمون آنلاین ایین نامه داده اند و همه اینها به صورت کاملا رایگان بوده است. حدود ۳ سال پیش اولین سایت ها با عنوان فروش سوالات آیین نامه که آزمون های سایت کوئیزی را کپی کرده و شروع به فروش نمودند متولد شدند و از آن روز تا کنون بیش از ۵۰ سایت دیگر نیز راه افتاده که سوالات قدیمی ما را به عنوان سوالات آیین نامه به فروش میرسانند. کوئیزی جهت رفع این مشکل در کنار آزمون های آنلاین سایت بخشی از سوالات جدید به همراه سوالات فنی ویرایش جدید را در قالب یک بسته آموزشی با قیمت بسیار ناچیز در اختیار کاربران قرار داده تا نیازی نباشد اولا هزینه بالایی پرداخت کنند و ثانیا محصولی که دریافت میکنند یه محصول قدیمی و از رده خارج باشد.

شما با خرید این بسته آموزشی به راحتی میتوانید در آزمون آیین نامه جدید قبول شوید. آزمون آیین نامه ویراش جدید شامل مباحثی از قبیل:

بیش از ۴۰ نمونه آزمون آیین نامه به همراه جواب

سوالات حق تقدم

آموزش سوالات فنی آیین نامه به همراه جواب

روش های تست زنی در آزمون آیین نامه

راهنمای آزمون شهری

و …

می باشد.

آزمون آیین نامه ویرایش جدید

برای دسترسی به انواع آزمون ها میتوانید از منوی بالای سایت استفاده نمایید. همچنین در لینک آزمون آنلاین آیین نامه رایگان میتوانید صفحه اول سایت را مشاهده کنید

2 نظر تا کنون ارسال شده است

با ارسال نظر خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری را پر کنید.