چگونه گواهینامه بگیریم - نمونه سوال آیین نامه ( رایگان )

ارسال شده توسط | اردیبهشت ۰۹, ۱۳۹۶ | اطلاعیه ها | 3 نظر

چگونه گواهینامه بگیریم

چگونه گواهینامه بگیریم

چرا گواهینامه مهم است ؟

دلیل اصلی تاکید بر دریافت گواهینامه در کنار افزایش مهارت رانندگی و اطلاع از قوانین رانندگی. مسئولیت های حقوقی است که در صورتی که فرد بدون گواهینامه دچار تصادف شود. متوجه او بوده و طبق قانون جرایم سنگینی برای آن در نظر گرفته شده است.

بر اساس قانون جدید حداکثر مجازات بزه “رانندگی بدون گواهینامه” افزایشی یک پله ای داشته و نوع مجازات برای این افراد، از این پس بر اساس مجازات های تعیین شده در درجه ششم جدول مجازات های تعزیری تعیین خواهد شد و رانندگی بدون گواهینامه مجازات های سخت گیرانه تری را برای خاطیان به همراه دارد.

لذا مجازات رانندگی بدون گواهینامه درجه شش محسوب شده و برخلاف گذشته که مجازات رانندگی بدون گواهینامه در دسته مجازات های درجه هفت به حساب می آمد و خاطیان بین ۹۱روز تا ۶ماه به زندان محکوم می شدند با تغییر به وجود آمده مجازات رانندگی بدون گواهینامه رانندگی بین شش ماه تا دو سال حبس تعیین می شود.بدون گواهینامه

بدون گواهینامه
از سوی دیگر، جریمه نقدی این افراد نیز که در گذشته بیش از ۱۰ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال تعیین میشد به بیش از ۲۰ میلیون ریال تا ۸۰ میلیون ریال افزایش یافته است. بنابراین مواظب باشید بدون داشتن گواهینامه معتبر پشت هیچ خودرویی ننشینید و رانندگی نکنید.

حال این سوال مطرح است که چگونه گواهینامه بگیریم ؟

برای دریافت گواهینامه ساده ترین راه استفاده از منابع آزمون آنلاین آیین نامه و انواع سوال فنی آیین نامه، راهنمای تابلو های رانندگی، سوالات اخلاق رانندگی، سوالات فرهنگ رانندگی و محیط زیست و … در سایت کوئیزی می باشد. همانگونه که نظرات کاربران و سابقه سایت نشان میدهد ما اولین سایت در زمینه نمونه سوال آیین نامه بوده و تا کنون همه فعالیت ها به صورت رایگان بوده است شما می توانید در آزمون انلاین آیین نامه رایگان شرکت کنید و پاسخ سوالات را در انتها ببینید.

تنها درخواست ما از شما اشتراک گذاری لینک سایت برای رسیدن سایت به دست دیگران و کوتاه کردن دست سو استفاده کننده گان از چپاول هنرجویان و فروش سوالات سایت کوئیزی به عنوان سوالات ویژه می باشد. به جز سایت درایوی که از دوستان ما و مسئول فیلم های آموزش عملی رانندگی هستند سایر سایت ها از جمله درسکده، اچ دانشجو، تست درایو، دکتر درایوی و … همگی کپی برداری از کوئیزی کرده و برای سخت تر کردن فرایند تشخیص کپی برداری برخی از سوالات را حذف یا پاسخی متفاوت ( و البته اشتباه ) به سوالات اضافه کرده اند که موجب سردرگمی هنرجویان شده است. با تلاش بیش از یکساله و شکایت از ایشان هنوز پرونده آنها در دادسرای فرهنگ و رسانه باز بوده و به ساماندهی ارجاع نشده است و تنها امید ما به روشنگری توسط کاربران است.

برای قبولی قطی آزمون های آنلاین سایت را به اتمام برسانید و پاسخ های سوالات رو ببینید در صورتی که تصور میکنید به تمرین بیشتر نیاز دارید بسته سوالات آیین نامه رانندگی که با قیمت ناچیز ۲۰۰۰ تومان برای شما تهیه شده را استفاده نمایید و هزینه دیگری به سایت های دیگر نپردازی چرا که قرار نیست چیز بیشتری در اختیار شما قرار گیرد و همه حرف های آنها بلوف است هرچند میتوانید امتحان کنید!

در نهایت برای قبولی در آزمون شهری میتوانید از سایت درایوی و فیلم های آموزش آنها استفاده کنید

3 نظر تا کنون ارسال شده است

با ارسال نظر خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری را پر کنید.