توجه توجه: با کمک سایت drivi.ir بسته به صورت کامل به روز رسانی شد

  توجه: شما میتوانید با مراجعه به سایت رسمی سوالات آیین نامه و آموزش آزمون شهری با عضویت در سایت به صورت همزمان بسته کامل سوالات و راهنمای آزمون شهری و سایر امکانات را داشته باشید 

 

قابلیت پرینت گرفتن سوالات و جوابها با کیفیت عالی

اصلاح پاسخ های اشتباه

افزودن سوالات نیمه دوم ۹۸

۷۰ درصد تخفیف بیشتر تا پایان زمستان ۹۸

قیمت بسته تنها ۱۰۰۰۰ تومان به جای ۴۰۰۰۰ تومان

در صورتی که در زمان پرداخت با خطایی مواجه شدید از لینک جایگزین استفاده کنید: لینک جایگزین

توجه: در صورت بروز مشکل با ایمیل quiziir@gmail.com یا شماره ۰۹۰۱۴۴۷۵۶۷۲ در تلگرام در ارتباط باشید.

با عرض سلام خدمت کاربران کوئیزی برای کمک به شما برای قبولی راحت در آیین نامه بسته طلایی آزمون های آیین نامه با قیمت ناچیز در اختیار شما کاربران قرار میگیرد.
با خواندن این نمونه سوالات نیاز به کتاب آیین نامه رانندگی و یا جزوه ای برای شرکت در آزمون آیین نامه مقدماتی و اصلی ندارید.این مجموعه شامل سوالات مورد استفاده در آزمون های سال ۹۷ و ۹۸ می باشد.با خواندن این سوالات قبولی شما را در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی تضمین میکنیم.بسته نمونه سوالات آیین نامه شامل سی آزمون بوده و در هر آزمون ۳۰ سوال طراحی شده است این سوالات به صورت تستی می باشد تمامی سوالات ایین نامه را می توانید در کمتر از دو ساعت مرور کنید.همان طور که میدانید در هر آزمونی مطالعه نمونه سوالات دوره های قبل آزمون و مطالعه ی جزوات آموزشی و خلاصه مطالب یکی از بهترین و مهمترین عوامل تسلط به موضوعات یاد گرفته شده و مرور سریع مطالب است .

در سال گذشته محتوای بسته سوالات توسط سایر سایت ها کپی برداری شده بود و ما در سال ۹۸ با اصلاح ایرادات سوال های قبل و افزودن آزمون های جدید و ثبت سوالات در مالکیت معنوی وزارت ارشاد جلوی کپی برداری جدید آنها را گرفته ایم ولی این سایت ها همان سوالات سابق که بعضا اشتباه نیز دارند را به قیمت های مختلف از ۴۹ هزار تومان تا ۹۰ هزار تومان به فروش میرسانند ( تمام این سوالات از بسته نمونه سوالات ما متعلق به طاق دانش و drivi کپی برداری شده و البته ناقص هستند ) .
بیش از ۳۰ آزمون جدید و نمونه سوالات جدید فنی، امداد و نجات و فرهنگ رانندگی(۹۸) و چند فایل هدیه شامل آموزش تست زنی به روش مهندسی معکوس، تکنیک های پاسخگویی به تست، مهارت تعویض دنده، روش های کاهش مصرف سوخت، نگهداری صحیح از خودرو، نکات امتحان شهری و … را به قیمت ناچیز تنها ۱۰۰۰۰ تومان در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم تا مجبور نباشید برای دریافت آنها هزینه های زیادی بپردازید. با خرید این بسته آموزشی مطمئن خواهید بود هیچ سوال آزمونی خارج از این مجموعه + سوالات سایت طراحی نخواهد شد.
با توجه به قیمت پایین این بسته آموزشی لطفا لینک سایت را با دوستانتان به اشتراک بگذارید ( فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر )

در صورتی که این سوالات را در سایت دیگری دیدید به ما اطلاع رسانی کنید تا از ایشان شکایت کنیم.

توجه: هیچ نمونه سوال اضافی بر این مجموعه در اینترنت وجود ندارد بنابراین پس از تهیه این مجموعه شما نیاز به هیچ مجموعه دیگری ندارید.

سری جدید سوالات فنی، امداد نجات از ۲۴ مهر ۹۸ به بسته سوالات اضافه گردید تعدادی از سوالات سری جدید در زیر نشان داده شده است.

خبر جدید اینکه تعدادی از سوالات که پاسخ آنها مشکل داشت به صورت دقیق بررسی شده و اصلاح شد.

 

 دانلود نمونه سوال آیین نامه 98
 توجه نمایید که این مجموعه شامل تمامی نمونه سوالات موجود که در سایت ها به فروش می رسد می باشد

 دانلود با تخفیف ۷۰ درصدی و قیمت ۱۰۰۰۰ تومان برای کل سوالات

روی دکمه خرید زیر بزنید و اطلاعات خود را وارد کنید. لینک دانلود پس از پرداخت به شما نمایش داده خواهد شد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود در صورت بروز مشکل با ایمیل quiziir@gmail.com در تماس باشید.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[تعداد رای کل امروز: 4 میانگین: 1.5]