آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی رایگان 9 - نمونه سوال آیین نامه ( رایگان )

ارسال شده توسط | مرداد ۳۱, ۱۳۹۴ | آزمون های رایگان | 48 نظر

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی رایگان 9

آزمون آنلاین آیین نامه راهنمای رانندگی رایگان ۹

سایت کوئیزی اولین سایت در زمینه آزمون های آنلاین آیین نامه می باشد ( رجوع شود به این آدرس ) با توجه به کپی برداری سایر سایت ها از سوالات ما تصمیم گرفتیم همه سوالات را به صورت آزمون های رایگان ارایه کنیم ، فقط از شما تقاضا داریم هم ما را از نظرات خود بهره مند کنید هم با اشتراک گذاری سایت، این سایت رو به دوستان خودتون معرفی کنید. آزمونی که امروز برای شما عزیزن آماده کرده ایم آزمون شماره ۹ می باشد که شامل سوالاتی از قبیل حق تقدم، قوانین، آشنایی با تابلو های راهنمایی رانندگی و هوشیاری راننده حین رانندگی می باشد. امیدواریم در این آزمون و آزمون اصلی موفق و پیروز باشید.

منظور ما از نظر دادن این نیست که حتما از ما تعریف کنید نظر شما می تونه حاوی یه انتقاد باشه یا اینکه در مورد پاسخ یک سوال که از نظر شما اشتباه هست و باید اصلاح بشه پس فراموش نکنید نظر شما میتونه سایت رو بهتر کنه.

آزمون رایگان آیین نامه راهنمایی رانندگی 9

این آزمون به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است از شما تقاضا داریم اگر نمیتوانید به صورت مالی به ما کمک کنید برای بقای سایت و رسیدن این سایت به دست دیگران روی این دکمه  کلیک نمایید و این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ( صمیمانه از شما تشکر میکنیم )

 

دانلود بسته کامل نمونه سوالات آیین نامه ویرایش جدید

سوالات فنی آیین نامه

 

خبر جدید اینکه سوالات بخش فنی آزمون آیین نامه – آزمون آیین نامه ۹۵ به سایت اضافه گردید و شما میتوانید سوالت بخش فنی را پاسخ دهید.

48 نظر تا کنون ارسال شده است

با ارسال نظر خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری را پر کنید.