آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی رایگان 13 - نمونه سوال آیین نامه ( رایگان )

ارسال شده توسط | شهریور ۳۰, ۱۳۹۴ | آزمون های رایگان | 46 نظر

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی رایگان 13

آزمون آنلاین آیین نامه رانندگی رایگان ۱۳

سایت کوئیزی اولین سایت در زمینه آزمون های آنلاین آیین نامه می باشد ( رجوع شود به این آدرس ) با توجه به کپی برداری سایر سایت ها از سوالات ما تصمیم گرفتیم همه سوالات را به صورت آزمون های رایگان ارایه کنیم ، فقط از شما تقاضا داریم هم ما را از نظرات خود بهره مند کنید هم با اشتراک گذاری سایت، این سایت رو به دوستان خودتون معرفی کنید ( مطمئن باشید این سایت همیشه رایگان خواهد ماند ). آزمونی که امروز برای شما عزیزن آماده کرده ایم آزمون شماره ۱۳ می باشد که شامل سوالاتی از قبیل حق تقدم، قوانین، آشنایی با تابلو های راهنمایی رانندگی و هوشیاری راننده حین رانندگی می باشد. امیدواریم در این آزمون و آزمون اصلی موفق و پیروز باشید.

برای طراحی و ساخت هر آزمون ساعت ها وقت صرف شده است اگر از آزمون راضی بودید و اندکی این آزمون به شما کمک کرد لطفا روی آیکون زیر کلیک کنید و ۱۰ ثانیه از وقت خود را در اختیار ما قرار دهید.

آزمون رایگان آیین نامه راهنمایی رانندگی 13

این آزمون به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته است از شما تقاضا داریم اگر نمیتوانید به صورت مالی به ما کمک کنید برای بقای سایت و رسیدن این سایت به دست دیگران روی این دکمه  کلیک نمایید و این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید ( صمیمانه از شما تشکر میکنیم )

دانلود بسته کامل نمونه سوالات آیین نامه ویرایش جدید

سوالات فنی آیین نامه

خبر جدید اینکه سوالات بخش فنی آزمون آیین نامه – آزمون آیین نامه ۹۵ به سایت اضافه گردید و شما میتوانید سوالت بخش فنی را پاسخ دهید.

یک نکته دیگه رو هم خدمتتون عرض کنم اینکه در صورتی که تشخیص دادید سوالی اشتباه هست لطفا به ما اعلام کنید ولی این اعلام به صورت دادن شماره سوال نباشه، به این دلیل اینکه سوالات به صورت تصادفی چیده میشن و پیدا کردن سوال بعدا برای ما سخت هست پس برای اشاره به سوال بهترین راه این هست که متن سوال رو کپی بفرمایید و جوابی رو که فکر میکنید صحیح هست رو هم بفرمایید در این صورت ما میتونیم بیشتر تحقیق کنیم و جواب صحیح رو به گزینه ها اضافه کنیم. پیشاپیش از پشتیبانی شما متشکریم.

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[تعداد رای کل امروز: 375 میانگین: 2.5]

46 نظر تا کنون ارسال شده است

با ارسال نظر خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری را پر کنید.