سوال فنی آیین نامه - نمونه سوال آیین نامه ( رایگان )

ارسال شده توسط | تیر ۰۲, ۱۳۹۶ | اطلاعیه ها | 4 نظر

سوال فنی آیین نامه

سوال فنی آیین نامه

چرا سوال فنی آیین نامه در آزمون مقدماتی و اصلی مهم هستند ؟

از اوایل سال ۹۵ با تغییرات نصبی در کتاب آزمون آیین نامه بخش های مختلفی از جمله سوالات فنی، اخلاق رانندگی، آلودگی و محیط زیست به کتاب آیین نامه اضافه شد. با توجه به جدید بودن این مباحث با تغییر سوالات آزمون آیین نامه اصلی بخضی از این سوالات به آزمون های جدید اشافه گردید.

برخی از آزمون های نمونه ( از ده نمونه فعلی ) بیش از ۸ سوال فنی آیین نامه دارند و برای قبولی کمک بسیار مناسبی برای هنجویان خواهند بود. البته از بین آزمون ها برخی از آزمون ها نیز بیشتر از ۳ سوال فنی ندارند ولی این کاملا تصادفی است و ممکن است آزمونی با ده سوال فنی برای شما مشخص شود.

بنابراین خواندن بخش سوال فنی آیین نامه برای شما بسیار ضروری است. در کنار سوال فنی آیین نامه حتما سوالات محیط زیست، آلودگی، اخلاق رانندگی و کمک های اولیه را نیز مطالعه نمایید تا سوالی را از قلم نیندازید.

در کوئیزی سوالات مختلفی طراحی شده به عنوان نمونه شما میتوانید از ۱۳ آزمون آنلاین که پوشش دهنده مباحث کلی به ویژه آزمون مقدماتی هستند استفاده نمایید. در کنار این ۱۳ آزمون ۴ بخش نیز برای سوال فنی آیین نامه در نظر گرفته شده است. شما میتوانید سوالات مختص آیین نامه را در سه بخش مختلف ببینید و در آزمون آنلاین سوالات فنی آیین نامه نیز شرکت کنید.

فراموش نکنید پس از شرکت در آزمون آیین نامه در انتها پاسخ ها را ببینید.

آیا نیاز به مطالعه بیشتر سوال فنی آیین نامه است ؟

سوالات ساتت به راحتی به قبولی شما در آزمون مقدماتی کمک میکنند و با خواندن سوالات آزمون های سایت به سادگی در آزمون اصلی قبول می شوید. اما اگر قصد قبولی در آزمون اصلی آیین نامه را دارید بهتر است از بسته سوالات آزمون استفاده کنید در این بسته سوالات مختلف جدید گردآوری شده و در کنار سوالات جدید شما به سوال فنی جدید آیین نامه نیز دسترسی دارید.

 

لطفا به این نوشته امتیاز دهید
[تعداد رای کل امروز: 287 میانگین: 2.5]

4 نظر تا کنون ارسال شده است

با ارسال نظر خود ما را در بهبود عملکرد سایت یاری کنید

ایمیل شما به هیچ وجه منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری را پر کنید.